Online/telefonické konzultace pro rodiče dětí s ADHD

 

V čem jsou konzultace se mnou jedinečné?
V komplexním  pojetí řešení potíží!

Při konzultaci společně projdeme následující oblasti, které mají  zásadní vliv na chování vašeho dítěte a chod vaší rodiny.

  • výchova (režim, hranice, komunikace, pozitivní posilování, užitečně definované cíle…)
  • vzdělávání dítěte ( výběr školy, jak využívat služeb PPP a SVP, komunikace s učiteli, jak na domácí úkoly, výstupy ze vzdělávání…)
  • trénink oslabených dovedností dítěte – rozvoj pozornosti, trénink dovedností pro čtení, psaní a počty, prevence SPU…
  • péče o pečující osoby – prevence a řešení rodičovského vyhoření, na řešení orientovaná psychoterapie, výchovné poradenství
  • mateřský (rodičovský) mentoring – jedna věc je názor odborníka, druhá věc je pohled na vaše potíže optikou matky dcery s ADHD
  • léčba neurovývojových oslabení dítěte – výběr vhodné a dostupné terapie, doporučení kontaktů – EEG- biofeedback, INPP, HANDLE program…
  • zpracovávání emocí, bloků, zátěží –výběr vhodné a dostupné terapie, doporučení kontaktů – Kraniosakrální terapie, EFT, Bachovy esence…
  • „výživa pro mozek“ – doporučený postup pro výběr vhodných potravinových doplňků pro dítě

Dohodnutí termínu konzultace : e-mailem po odeslání objednávky

Délka trvání konzultace: 1 hodina

Cena konzultace: 800 Kč včetně DPH, platba předem

 

FB skupina „Pro rodiče dětí s ADHD“

Přidejte se k podporující online komunitě rodičů. Ve skupině jsme všichni „na stejné lodi“, komunikujeme s respektem a přitom pracujeme na sobě.

Forma: soukromá FB skupina, pravidelná aktivita

Cena: zdarma

Ivana Matyášová s obdivuhodnou trpělivostí vyslechla moje sdělení.

Kladla skvělé otázky tak, abychom našly opravdový spouštěč situací, které nám nevyhovují. Navedla mě do jasných mantinelů, ve kterých držela mé myšlenky a připomínky, neutekly jsme mimo ani na vteřinku.

Podělila se se mnou o osobní i profesní zkušenosti a dala mi perfektní podněty k zamyšlení a zlepšení. Svou laskavostí ve mně probudila pocit, že je všechno v pořádku a je normální procházet podobnými situacemi.

Díky tomu jsem dokázala vystoupit z kruhu a podívat se na situaci jinak. I když jsme žádný zázračný klíč nenašly, pocit z konzultace byl úžasný a dovedl mě ke změně náhledu na věc, což pro mě bylo maximálně podstatné a byl to mnou očekávaný výstup.

Díky tomu, jsem okamžitě po konzultaci, došla k několika velkým AHA momentům.

Dalším bonusem spolupráce je i podpůrná FB skupina, kde najdete otevřený prostor ke sdílení pocitů a problémů, které vás tíží.

Pokud hledáte odbornost, zkušenosti, profesionální přístup a laskavé porozumění, neváhejte se na Ivanu obrátit.

Alena El Bakr

Průvodkyně